För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.
     
     
Maria Lundberg Helene Lowall Thomas Lundberg

VD/Managing Director

Försäljningschef/ Sales manager

Vice VD/

Vice President

Inköpschef/

Purchase manager

Tel: +46 (0)911-23 33 21 Tel: +46(0)911-23 33 22 Tel: +46 (0)911-23 33 23
maria.lundberg@trixie.se helene.lowall@trixie.se thomas.lundberg@trixie.se
     
     
     
     
Clas de Wrang Marianne Andersson  Klas Björk
Key Account Manager Säljare Norra Sverige Säljare Stockholm
Tel: +46(0)70-602 75 44 Tel: +46 (0)70-602 75 68 Tel: +46(0)70-602 75 64
clas.dewtang@trixie.se marianne.andersson@trixie.se klas.bjork@trixie.se
     
     
     
     
Sanna Brander  Mona-Lisa Carlsson Thomas Gripenstam
Säljare Södra Sverige  Säljare Mellansverige Säljare Södra Sverige
Tel: +46(0)70-602 75 46 Tel: +46(0)70-602 75 71  Tel: +46(0)70-602 75 19
sanna.brander@trixie.se

mona-lisa.carlsson@trixie.se

thomas.gripenstam@trixie.se
     
     
     
     

Carola Forsberg

David Johansson Linda Christoffersson
Säljare Produktutvecklare/ProductDeveloper Ekonomi
Tel: +46(0)911-23 33 12 Tel: +46 (0)911-23 33 05 +46 (0)911-23 33 10
carola.forsberg@pet-food.se david.johansson@trixie.se linda.christoffersson@trixie.se
     
     
     
     
Katarina Westerlund Anna Christoffersson Linda Grönlund
Kreditering/Transportskador CustomerService CustomerService
Tel: +46 (0)911-23 33 13 Tel: +46 (0)911-23 33 06 Tel: +46 (0)911-23 33 09
katarina.westerlund@trixie.se anna.christoffersson@trixie.se linda.gronlund@trixie.se
     
     
     
     
Jenny Gotthold Anna Lundmark Erik Berglund
Marknadsföring/ Marketing Marknadsföring Projektledare ZooMetro
Tel: +46 (0)911-23 33 14  Tel: +46 (0)70-200 57 38 Tel: +46 (0)911-23 33 07
jenny.gotthold@trixie.se anna.lundmark@trixie.se erik.berglund@trixie.se
     
     
     
     
Peter Jensen    Stefan Forsberg
Brandmanager Happy Dog/Happy Cat    Lagerchef
Tel: +46(0)70-602 75 16    Tel: +46(0)911-23 3327
peter.jensen@trixie.se    stefan.forsberg@trixie.se
     
     
     
     

 


Start > Startmeny > Om Oss > Info > Personal
Meny
Annonser